Červen 2015

Leona Lewis zveřejnila tracklist jejího nového alba "I Am"!

30. června 2015 v 22:01 | napsal: admin |  NOVINKY
Zpěvačka Leona Lewis vydá už 11. září 2015 nové album s jednoduchým názvem "I Am" a už se objevil i tracklist, jak pro standartní edici, tak i pro deluxe edici. Z alba vyšel minulý měsíc už první pilotní singl s názvem "Fire Under My Feet". Standartní edice obsahuje 10 písní a deluxe edice 15 písní. Níže si najdete celý tracklist nového alba "I Am" a v celém článku si můžete přehrát ukázky písní.

1. Thunder 2. Fire Under My Feet 3. You Knew Me When 4. I Am 5. Ladders 6. The Essence of Me 7. I Got You 8. Power 9. Another Love Song 10. Thank You 11. Thick Skin 12. The Best and The Worst 13. I Am (Acoustic) 14. Thunder (Acoustic) 15. Fire Under My Feet (Acoustic)

Demi Lovato a její letní novinka "Cool For The Summer"!

30. června 2015 v 14:41 | napsal: admin |  NOVINKY
Na internet právě dnes unikl nový letní singl "Cool For The Summer" od známé zpěvačky a herečky Demi Lovato. Jedná se o první singl z pátého studivého alba a nástupce předchozího alba "DEMI", z kterého pocházejí songy, jako například "Heart Attack" a nebo "I Really Don't Care" se zpěvačkou Cher Lloyd. V této nové písni Demi Lovato ukazuje po nějáké dlouhé době svou rockovou stránku. Je to temný pop s nádechem alternativní hudby a rocku.

Nový singl "Cool For The Summer" vychází oficiálně už zítra 1. července 2015 spolu s videoklipem. Ukázku videoklipu Demi zveřejnila před pár dny na její Instagramu. Píseň vyšla oficiálně 1. července 2015. Audio singlu si můžete přehrát níže v celém článku.

Rudimental: Rumour Mill feat. Anne-Marie & Will Heard

30. června 2015 v 14:12 | napsal: admin |  VIDEO
Kapela Rudimental zveřejnila 22. června 2015 novou píseň a videoklip s názvem "Rumour Mill", na kterém spolupracuje zpěvačka Anne-Marie a zpěvák Will Heard. Jedná se o už druhý singl z nového alba "We The Generation", který vyjde už 18. září 2015.

Celou píseň doprovází černobílý videoklip, ve kterém hrají zpěváci Anne-Marie a Will Heard, kteří k songu nazpívali vokály a odehrává se v autě, kde začnou oba zhruba v polovině "tancovat". Níže v celém článku najdete nový videoklip.

Icona Pop: Emergency

28. června 2015 v 21:37 | napsal: admin |  VIDEO
Švédské duo Icona Pop zveřejnilo 17. června 2015 nový videoklip k novému singlu "Emergency", který vyšel v květnu. Nový singl "Emergency" zní naprosto odlišně než minulé singly, jako například úspěsný "I Love It", na kterém spolupracovala goth-popová zpěvačka Charli XCX a nebo méně úspěšný singl "Girlfriend".

Nový videoklip, který vznikal pod režií reziséra Christiana Larsona se odehrává ve velmi zvláštním prostředí a začíná, tím, že člověk v podivném černém kostýmu přinese obě členky v černých lesklých pytlých a pokračuje tím, že obě paří v tmavé místnosti. Uvidíme, jestli se z písně stane úspěšný hit. V celém článku si můžete nový videoklip přehrát.

Selena Gomez: Good For You

28. června 2015 v 21:16 | napsal: admin |  VIDEO
Známá zpěvačka a herečka Selena Gomez zveřejnila 26. června 2015 na Youtube.com/VEVO nový videoklip k novému singlu "Good For You", který režírovala režisérka Sophie Muller. Singl "Good For You" vyšel 21. června 2015 a spolu s ním byla i zveřejněná ukázky z videoklipu.

Ve videoklipu se narozdíl od audia, který vyšel 21. června 2015 liší tím, že v něm není rapper A$AP ROCKY, který na oficiálním singlu hostuje. Video se liší také tím, že více vyzní hlas Seleny.

Celá skladba také zní celkem jinak, než minulé singly a je také mnohom "dospělejší". Níže v celém článku najdete nový videoklip.