Červenec 2015

Rihanna: Bitch Better Have My Money

2. července 2015 v 13:51 | napsal: admin |  VIDEO
Barbadoská zpěvačka Rihanna zveřejnila před několika měsíci její nový singl, který dostal název "Bitch Better Have My Money" a nebo také zkráceně "BBHMM". Tento singl napsala Rihanna, Jamille Pierre, Badrilla Bourelly a také Travis Scott a společně produkovali Deputy, Kanye West a WondaGurl. Jedná se o už třetí singl z následujícího studiového alba, který dostal zatím provizorní název "#R8" a fanoušky na něj čekají už celkem dlouhou dobu.

Včera v noci vyšel na VEVO/Youtube nový oficiální videoklip, který spolurežirovala právě Rihanna s Megaforce. Děj sedmi minutového tzv. mini-filmu je takový, že Rihanně dluží peníze jeden muž a tak Rihanna unese jeho manželku. V celém článku si můžete nový videoklip přehrát a uvidíte jak to nakonec dopadne.

Years & Years: Foundation

1. července 2015 v 21:12 | napsal: admin |  VIDEO
Years & Years vydali minulý měsíc 22. června 2015 nový videoklip k novému singlu s názvem "Foundation". Jedná se o první singl z jejich nového alba, které nese název "Communion" a vyjde už příští měsíc 10. července 2015.

Nový videoklip, který doprovází singl "Foundation" režíroval režisér Fred Rowson a hlavní roli v něm hraje zpěvák skupiny Years & Years Olly Alexander, který je také mimo jiné i herec. Níže v celém článku si můžete přehrát nový videoklip i nový singl.
Kendrick Lamar: Alright

1. července 2015 v 11:13 | napsal: admin |  VIDEO
Rapper Kendrick Lamar zveřejnil včera 30. června 2015 na Youtube/VEVO jeho nový videoklip k singlu "Alright". Jedná se o už druhý singl z nového alba Kendricka, který dostal názvem "To Pimp A Butterfly" a vyšel 16. března 2015.

Nový singl "Alright" doprovází téměř sedmi minutový černobílý videoklip a když začne píseň video probíhá podobně v autě jako u předchozího singlu "King Kunta". Nový videoklip a singl si můžete přehrát níže v celém článku.