Říjen 2015

Charli XCX: Vroom Vroom

21. října 2015 v 21:10 | napsal: admin |  SINGLY
Slavná anglická zpěvačka Charlotte Emma Aitchison známá spíše více jako Charli XCX zveřejnila dnes na SoundCloud.com novou píseň s názvem "Vroom Vroom". Zpěvačka má v písni úplně odlišný zvuk, který je typický spíše pro LIZ, Beiber, SOPHIE, Skepta, Dipla (s CL, OG Maco, Riff Raff) a Sex Pistols.

Novou píseň přehrajete tady.

Troye Sivan: Talk Me Down

21. října 2015 v 21:03 | napsal: admin |  VIDEO
Australský herec, zpěvák a vlogger Troye Sivan Mellet známý spíše jako Troye Sivan včera 20. října 2015 zveřejnil poslední a smutný videoklip z tzv. trilogie Blue Neighbourhood "Talk Me Down".

Videoklip k novému singlu "Talk Me Down" v celém článku.
Gwen Stefani: Used To Love You

21. října 2015 v 20:52 | napsal: admin |  VIDEO
Americká zpěvačka Gwen Stefani včera 20. října 2015 zveřejnila nový smutný singl a videoklip "Used To Love You". Singl je o jejím rozvodu s manželem Gavinem Rossdalem, frontmanem hudební skupiny Bush.

Nový singl doprovází jednoduchý videoklip, ve kterém Gwen Stefani skoro nezpívá, ale spíše obličejem vyjadřuje jak se cítí.

Nový videoklip k singlu "Used To Love You" najdete v celém článku.

Nový album Adele přijde už brzy!

21. října 2015 v 16:56 | napsal: admin |  NOVINKY
18. října 2015 se během pauzy soutěže X Factor UK objevila na televizních obrazovkách objevila reklama na nové album zpěvačky Adele. V reklamě je slyšet ukázka nové písně s textem "Hello, it's me / I was wondering / if after all these years / you'd like to meet me / To go over everything / They say that time's supposed to heal ya / But I ain't done much healing."

Možná to tedy známená, že dlouho očekávaného nového alba od Adele bysme se mohli dočkat ještě tento rok.

V celém článku si přehrajete novou ukázku.

MØ: Kamikaze

16. října 2015 v 14:30 | napsal: admin |  SINGLY
Známá dánská zpěvačka a skladatelka Karen Marie Ørsted, která je spíše známější pod jejím uměleckým pseudonymem a také díky letnímu hitu "Lean On" od producentů a DJs Major Lazer & DJ Snake vydala včera 15. října 2015 nový singl "Kamikaze", který produkoval známý producent Diplo a píseň je prvním singlem z nového chystaného studiového alba .

V celém článku si můžete nový singl "Kamikaze" poslechnout.Ellie Goulding: Something In The Way You Move

16. října 2015 v 14:00 | napsal: admin |  VIDEO
Známá anglická zpěvačka a textařka Ellie Goulding zveřejnila 9. října 2015 lyric video k jejímu nejnovějšího singlu "Something In The Way You Move".

Singl "Something In The Way You Move" se objeví na novém třetím studiovém albu "Delirium", které vyjde už 6. listopadu 2015 a Ellie Goulding už z něj vypadala singl "On My Mind". Píseň "Something In The Way You Move" by mohl být určitě úspěšným hitem.

Nové lyric video pro "Something In The Way You Move" si můžete přehrát v celém článku.

Halsey: New Americana

16. října 2015 v 13:47 | napsal: admin |  TIPY
Nově objevená americká zpěvačka Ashley Frangipane, která je známá spíše pod svým uměleckým jménem Halsey vydala minulý měsíc nový povedený videoklip k singlu "New Americana". Singl "New Americana" pochází z nového studiového alba, které se jmenuje "Badlands" a album vyšlo 28. srpna 2015.

Určitě doporučuji si nový videoklip k "New Americana" přehrát. Videoklip najdete v celém článku.
Ariana Grande odhalila obal singlu "Focus"

14. října 2015 v 17:32 | napsal: admin |  NOVINKY
Známá americká zpěvačka, herečka a modelka Ariana Grande zveřenila obal jejího nového singlu "Focus", který se objeví na jejím novém chystaném studiovém albu, které se bude jmenovat "Moonlight" a singl "Focus" vyjde už na konci tohoto měsíce 30.10.2015.

Ariana Grande také před několika dny zveřejnila na Twitteru jednu ukázku nového singlu "Focus" a poslechnete si jí tady.

V celém článku najdete obal singlu "Focus" v plné velikosti.

John Newman: I'm Not Your Man

14. října 2015 v 17:20 | napsal: admin |  VIDEO
Známý britský zpěvák John Newman zveřejnil 11.10.2015 nový videoklip k novému singlu "I'm Not Your Man". Nový singl "I'm Not Your Man" pochází z nové druhé studiové desky Johna Newmana "Revolve", která vychází už 16.10.2015.

Černobílý videoklip "I'm Not Your Man" byl natočen v nahrávacích studiích RAK studios v Londýně a Westlake studios v Los Angeles.

V celém článku si nový videoklip k singlu "I'm Not Your Man" přehrajete.

Adam Lambert: Another Lonely Night

10. října 2015 v 20:36 | napsal: admin |  VIDEO
Známý americký zpěvák, textař a divadelní herec Adam Lambert zveřejnil ve čtvrtek 8.10.2015 nový videoklip k jeho nejnovějšímu singlu "Another Lonely Night". Singl je druhý singl z nejnovější desky Adama Lamerta "The Original High".

Videoklip k singlu "Another Lonely Night" režíroval režisér, fotograf a spisovatel Luke Gilford a ve videoklipu se popisují životní osudy, především způsob jakým si dotyční, kteří vystupují ve videoklipu vydělávají své peníze a jak se také vyrovnávají s jejich denní rutinou.

Nový videoklip k novému singlu "Another Lonely Night" si můžete přehrát v celém článku.