Říjen 2016

Lady Gaga: Million Reasons

9. října 2016 v 20:28 | napsal: admin |  SINGLY
Známá americká zpěvačka, skladatelka, textařka, producentka, módní návrhářka, tanečnice, herečka Lady Gaga vydala před několika dny, ve středu 5. října 2016 novou píseň "Million Reasons", která slouží jako promo singl k novému a už pátému studiovému albu "Joanne", které vychází už v pátek 21. října 2016 pod labelem Interscope Records a Streamline Records.

"Million Reasons" je příjemná pomalá balada, ve které nádherně vynikl hlas Lady Gaga a píseň rozhodně stojí za poslechnutí.

V celém článku si můžete novou píseň "Million Reasons" od Lady Gaga přehrát.

Becky G: Mangú

9. října 2016 v 20:12 | napsal: admin |  VIDEO
Známá americká zpěvačka, rapperka a textařka Becky G zveřejnila ve čtvrtek 6. října 2016 svůj nový videoklip k nejnovějšímu španějskému singlu "Mangú", který pochází z jejího připravovaného španělského alba, z kterého vyšel už předchozí singl "Sola".

Videoklip k novému singlu "Mangú" je pokračování předchozího videoklipu "Sola", ve kterém se Becky pomstila jejímu bývalému přítele a zachránila před ním jeho přítelkyni. Videoklip "Mangú" začíná tam, kde "Sola" skončila.

Nový videoklip k singlu "Mangú" od Becky G si můžete přehrát v celém článku.


The Weeknd & Daft Punk: Starboy

9. října 2016 v 20:00 | napsal: admin |  VIDEO
Známý a úspěšný kanadský zpěvák The Weeknd vydal 28. září 2016 nový videoklip k singlu "Starboy", na kterém spolupracoval s francouským elektronickým duem Daft Punk. Singl pochází ze stejnojmeného a již třetího studiového alba "Starboy", které vychází už 25. listopadu 2016 pod XO a Republic Records.

Zpěvák The Weekend v novém videklipu, který režíroval Grant Singer, zavraždí sám sebe a začíná novou éru.

Nový videoklip k singlu "Starboy" si můžete přehrát v celém článku.